Views exposed form layout (8.x-3.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Layout
et: Paigutus

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Change
et: Muutmine

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Expose operator
et: Muuda operaator nähtavaks
