Views exposed form layout (8.x-3.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Layout
az: Şablon

en: Sort order
az: Sırala

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Change
az: Dəyişmək

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
