Views exposed form layout (8.x-3.2) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Sort order
gd: Òrdugh seòrsachaidh

en: Other
gd: Eile

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Change
gd: Atharraich
