Views exposed form layout (8.x-3.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Other
hi: अन्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Change
hi: परिवर्तन

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
