Views exposed form layout (8.x-3.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Views
it: Viste

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Other
it: Altro

en: Sort by
it: Ordina per

en: Change
it: Cambia

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Expose operator
it: Esponi operatore
