Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image Style
fr: Style d'image

en: Responsive
fr: Adaptatif
