Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Responsive
pl: Responsywny
