Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima
