Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Watch video
fi: Katso video

en: Responsive
fi: Responsiivinen
