Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Responsive
lv: Responsīvs
