Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Watch video
sv: Visa video

en: Responsive
sv: Följsam
