Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Maximum Width
vi: Độ rộng tối đa
