Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Watch video
es: Ver vídeo

en: Responsive
es: Adaptable
