Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Responsive
az: Uyğunlaşan
