Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Responsive
id: Responsif
