Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Watch video
ru: Смотреть видео

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Responsive
ru: Адаптивный
