Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Responsive
tr: Duyarlı
