Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Watch video
ja: ビデオを見る

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Responsive
ja: レスポンシブ
