Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Link image to
no: Lenk bilde til

en: Responsive
no: Responsiv
