Video Embed Field Thumbnail Ajax (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Watch video
pt: Assistir vídeo

en: Responsive
pt: Responsivo
