Velocity.js (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Settings
be: Налады

en: Visibility
be: Бачнасць

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
