Velocity.js (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Pages
es: Páginas

en: Settings
es: Configuración

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Attach method
es: Método adjunto

en: Minimized
es: Minimizado

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
