Velocity.js (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Definições

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Attach method
pt: Anexar método

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
