Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Quotes
ar: الاقتباسات

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
