Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
