Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Owner
ca: Propietari

en: Quotes
ca: Cometes

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Service
ca: Servei

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Quote settings
ca: Paràmetres dels ports

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Content language and translation
ca: Llengua del contingut i traducció
