Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
