Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Descendente

en: Owner
pt: Proprietário

en: Jobs
pt: Trabalhos

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Changed
pt: Alterado

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Source language
pt: Idioma fonte

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Content language and translation
pt: Idioma e tradução de conteúdo
