Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Quote
ro: Citat

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Provider
ro: Furnizor

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Content language and translation
ro: Limbă și traducere conținut
