Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
