Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Reset
is: Tómstilla

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd
