Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Workflow
hr: Tijek

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
