Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет
