Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
