Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
