Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Jobs
et: Tööd

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Service
et: Teenus

en: Offset
et: Nihe

en: Source language
et: Algne keel

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Content language and translation
et: Sisu keel ja tõlge
