Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
