Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Source language
he: שפת מקור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Content language and translation
he: שפת התוכן ותרגום
