Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
