Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Quote
mn: Иш татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
