Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Owner
mr: मालक

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
