Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
