Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
