Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Quote
sv: Citera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Service
sv: Tjänst

en: Offset
sv: Kompensera

en: Quote settings
sv: Inställningar för fraktoffert

en: Source language
sv: Källspråk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Content language and translation
sv: Innehållsspråk och översättning

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
