Views Entity Operation Access (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Operation
gl: Operación

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Not defined
gl: Sen definir
