Views Entity Operation Access (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Views
tr: Görünümler

en: Operation
tr: İşlem

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Not defined
tr: Tanımlı değil
