Views Entity Operation Access (2.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: Operation
es: Operación

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Not defined
es: Sin definir
