Views Entity Operation Access (2.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: Operation
pl: Czynność

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Not defined
pl: Niezdefiniowane
