Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Operation
lv: Operācija

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Not defined
lv: Nav definēts
