Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Operation
ro: Operație

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Not defined
ro: Nedefinit
